7. sjednica Upravnog odbora DSVR 16. rujna

• 7. sjednica Upravnog odbora DSVR 16. rujna
    17. rujan 2024

Predsjednica DSVR Marija Anzulović otvorila je 7. sjednicu UO. Točke dnevnog reda jednoglasno su usvojene. Definirani su programi od rujna do prosinca o. g., a članstvo DSVR - a očekuje i obilježavanje EU tjedna sporta u tjednu od 23. do 30. rujna 2024.. Također, u tijeku je prijava na Javni poziv za podnošenje programa za izradu i realizaciju Plana sredstava za sufinanciranje programa javnih potreba u sportu Grada Zagreba za 2025. godinu.
    U listopadu će se organizirati stručno predavanje za članstvo na tematiku "Žene u sportu", a u pripremi je i redovna Skupštini DSVR - a za kraj studenog. Kako je raspisan natječaj za za dodjelu Državne nagrade za sport "Franjo Bučar", a što je najviše priznanje koje Republika Hrvatska dodjeljuje za iznimna sportska postignuća i doprinos u sportu na isti će DSVR kandidirati svoje uvažene članove.