OTVORENJE PROSTORA DRUŠTVA SPORTAŠA VETERANA I REKREATIVACA

• OTVORENJE PROSTORA DRUŠTVA SPORTAŠA VETERANA I REKREATIVACA
    DSVR 21. ožujak 2014 12768

22. studenog 2013. u društvu brojnih uzvanika iz sportskog života Hrvatske i okolnih zemalja, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić svečano je otvorio prostor Društva sportaša veterana i rekreativaca u Vojnovićevoj ulici.

Gradonačelnik je tom prilikom istaknuo da su mu, kao rekreativcu, uzor dijamantna volja i željezna snaga svih prisutnih koji su ostvarili blistave sportske karijere, a od predsjednika DSVR-a Ivana Mijatovića na dar je primio zahvalnicu za podršku koju je Grad pružio Društvu u njegovom dosadašnjem radu.

Svečanosti su, između ostalih, prisustvovali i Stipe Božić, Miro Cerar, Nikola Dragaš, Tomislav Paškvalin, Dražen Ladić, Željko Mavrović, Pero Močibob, Nikola Plećaš, Niko Pulić, Dragutin Šurbek…