DSVR NA ZAVRŠNOJ KONFERENCIJI EU PROJEKTA BICIKLOM DO ZDRAVLJA

• DSVR NA ZAVRŠNOJ KONFERENCIJI EU PROJEKTA BICIKLOM DO ZDRAVLJA
    30. studeni 2022

U utorak, 29.11. održana je završna konferencija EU projekta Biciklom do zdravlja. DSVR je kontinuirano podržavalo i sudjelovalo u predmetnom projektu. Projekt je sportsko-edukativnog i javnozdravstvenog karaktera. Članovi DSVR-a, bivši vrhunski sportaši i rekreativci (gđa. Klaudija Bubalo, gđa. Marija Anzulović, g. Rade Krnjeta, g. Tomislav Paškvalin, g. Vjekoslav Šafranić, g. Željko Grabušić, g. Branko Peašinović i dr. ) promovirali su zdrav i aktivan način življenja od najmlađe do najstarije životne dobi, a jedan od ciljeva predmetnog projekta je približiti aktivnost - bicikliranje svim građanima kao prevenciju mnogim bolestima. Za napomenuti je kako je DSVR sudionik i četiri Biciklijade od 2020. do 2022. godine u organizaciji Udruga "Biciklom do zdravlja".
    Čestitke nositelju EU projekta - Domu zdravlje - Zapad, Zagreb kao i svim partnerima koji su realizirali projekt na najvišoj razini u Gospiću, Bjelovaru, Osijeku i Zagrebu. Konferenciju su uveličali ispred DSVR-a gđa. Klaudija Bubalo, predsjednica DSVR, g. Tomislav Paškvalin, predsjednik SRT "Lice i naličje vrhunskog sporta" i stručna tajnica DSVR gđa. Eleonora Kovač.

SVAKAKO JE ZA SPOMENUTI I PRISJETITI SE KRONOLOGIJE SUDJELOVANJA NA BICIKLIJADAMA:

o 19.09.2020. - 1. BICIKLIJADA – BUNDEK – SV. NEDELJA - DSVR JE U SKLOPU MANIFESTACIJE PROMOVIRALO I EU PROJEKT ACTIVE IN SPORT AGAIN TE SU PREZENTIRANI PRIMJERI DOBRE PRAKSE – UKLJUČIVANJE BIVŠIH VRHUNSKIH SPORTAŠA U REKREATIVNE AKTIVNOSTI I INVOLVIRANJE U DRUŠTVENU ZAJEDNICU

o 18.09.2021. – 2. BICIKLIJADA - BUNDEK – SV. NEDELJA I SPORTSKO EDUKATIVNA RADIONICA IZ JUDA I ŠAHA TE PROMOCIJA EU PROJEKTA ACTIVE IN SPORT AGAIN

o 04.06.2022. – KRUŽNA BICIKLIJADA U KVARTU ŠPANSKO I DOPRINOS SPORTSKO - JAVNOZDRAVSTVENOJ MANIFESTACIJI – PROMOVIRANJE ZDRAVOG NAČINA ŽIVLJENJA I BRIGE O ZDRAVLJU UZ VELIKU PODRŠKU NASTAVNOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO DR. A. ŠTAMPAR

o 01.10.2022. – 3. BICIKLIJADA – BUNDEK - SVETA NEDELJA TE SPORTSKO EDUKATIVNA RADIONICA IZ JUDA I ŠAHA

POHVALE ORGANIZATORIMA, PARTNERIMA I SURADNICIMA NA SJAJNOJ ORGANIZACIJI PROJEKTA KOJI SE PROŠIRIO I NA OSTALE GRADOVE REPUBLIKE HRVATSKE.

PONOSNI SMO NA SUDJELOVANJE I DOPRINOS U PROJEKTU ZA ŠIRU SPORTSKU ZAJEDNICU JER BICIKLIJADE SU POSTALE PREPOZNATLJIVI PROJEKT KOJI PROMOVIRA STIL ZDRAVOG NAČINA ŽIVLJENJA SVIH GRAĐANA.