• Sretan rođendan želimo jednom od osnivača DSVR i dopredsjedniku Upravnog odbora g. Nevenu Šavori
    18. travanj 2022

Društvo sportaša veterana i rekreativaca čestita rođendan jednom od osnivača DSVR-a i dopredsjedniku UO g. Nevenu Šavori.
    Gospodin Neven Šavora istaknuti je član DSVR-a, zaslužan za osnivanje, rad i djelovanje DSVR-a u široj društvenoj zajednici osobito u sustavu sporta grada Zagreba. Svojim aktivnostima u radu DSVR-a, ali i radu HOO-a kao pomoćnik glavnog tajnika za programe nacionalnih sportskih saveza i razvojne programe doprinosi u razvoju sustava sporta RH. Dobitnik je Državne nagrade za sport Franjo Bučar za 2020. - godišnji laureat.