• ISKRENE ČESTITKE UPUĆUJEMO GOSPOĐI BRANKI BATINIĆ NA NAGRADI HOO-a MATIJA LJUBEK ZA 2021. GODINU!
    21. prosinac 2021

ISKRENE ČESTITKE UPUĆUJEMO GOSPOĐI BRANJI BATINIĆ NA NAGRADI HOO-a MATIJA LJUBEK ZA 2021. GODINU!
    Na svečanosti Velikog dana hrvatskog sporta u Kristalnoj dvorani zagrebačkog hotela The Westin Hrvatski olimpijski odbor (HOO) tradicionalno je proglasio i nagradio najuspješnije sportašice, sportaše i trenere u 2021. godini te dodijelio i ostala vrijedna priznanja, kao i Nagradu Matija Ljubek za životno djelo.
    Izuzetno smo ponosni na našu članicu gđu. Branku Batinić jer je jedna od dobitnica nagrade HOO-a Matija Ljubek!
    Velika sportašica koja ovu prestižnu Nagradu zaista i zaslužuje na ponos naše društvene zajednice.
    Hvala Branki na svim uspjesima koje je postigla te na promociji Republike Hrvatske.

ŽIVOTOPIS GĐE. BRANKE BATINIĆ

Više možete pročitati na linku.