IMENOVAN JE NOVI UPRAVITELJ ZAKLADE DSVR-A KAO I ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA

• IMENOVAN JE NOVI UPRAVITELJ ZAKLADE DSVR-A KAO I ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA
    07. prosinac 2021

Na redovnoj godišnjoj Skupštini Društva sportaša veterana i rekreativaca održanoj 29.11.2021. godine temeljem članka 20. Statuta Društva sportaša veterana i rekreativaca i temeljem članaka 10., 11. i 13. Statuta Zaklade DSVR, Skupština DSVR-a imenovala je novog upravitelja Zaklade DSVR-a gospodina Željka Grabušića, dugogodišnjeg člana DSVR-a te člana Upravnog odbora DSVR-a, a više o životopisu gospodina Željka Grabušića možete pogledati na linku.
    Također, imenovani su članovi Upravnog odbora Zaklade DSVR u sastavu: Klaudija Bubalo, Marija Anzulović, Erna Hawelka, Danira Nakić Bilić, Željko Mavrović, Zdravko Čokić, Sulejman Tabaković, Vladimir Fumić i Miroslav Novković za mandatno razdoblje 2021. - 2025. Na prvoj sjednici Upravnog odbora članovi Upravnog odbora izabrat će između sebe predsjednika/cu i dopredsjednika/cu.
    Svima želimo puno uspjeha u radu s novim idejama i aktivnostima, a koje će rad i djelovanje Zaklade DSVR podići na jedan viši nivo u interesu bivših vrhunskih sportaša u potrebi.