• ČESTITKA VALENTU I MARTINU SINKOVIĆ NA OSVOJENOJ ZLATNOJ MEDALJI - VESLANJE OI TOKIJO
    29. srpanj 2021

Članovi Upravnog odbora kao i svi članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca upućuju čestitke Valentu i Martinu Sinković na osvojenoj zlatnoj olimpijskoj medalji!
    Hvala momcima na osjećaju ponosa i sreće te na iznimnom vrhunskom sportskom rezultatu i kontinuitetu koji pokazuju na najvišim razinama natjecanja. Sportski uspjeh, ustrajnost, predani rad i veliko odricanje krase vaš sportski život, a hrvatskom sportu doprinosite na najljepši način kako u nas tako i u svijetu!
    Ponos ste hrvatskog i zagrebačkog sporta!
    Također, upućujemo čestitke Hrvatskom veslačkom savezu i Veslačkom savezu Zagreba te stručnom stožeru na ustrajnoj podršci i brizi za naše ambasadore sporta.