• DSVR OSUĐUJE NEREDE NA UTAKMICAMA NA EURU 2016. I UPUĆUJE PODRŠKU HRVATSKOJ NOGOMETNOJ REPREZENTACIJI
    19. lipanj 2016

Društvo sportaša veterana i rekreativaca - velika obitelj bivših i sadašnjih vrhunskih sportaša te rekreativaca koji „uživaju sport“ osuđuje nerede, sramotno ponašanje i teror pojedinaca na utakmici između Hrvatske i Češke na Euru 2016. za koje smatra da nisu navijači Hrvatske reprezentacije već masa koja ne razumije što je vrhunski sport, odricanje u sportu, uspjeh u sportu i predstavljanje nam domovine Hrvatske.

Dragi sportaši, naši ambasadori sporta i domovine te navijači, koji svojim dolaskom na utakmice predstavljate sve nas, želimo Vam uputiti podršku iz srca svih predstavnika DSVR-a, Vaše sportske obitelji i tako stati u obranu sporta i Hrvatske.

Biti sportaš je nešto posebno, veliko i jako! Biti sportaš znači pobijediti zlo koje želi baciti mrlju na Hrvatski sport. Na sreću duh svih sportaša, velika srca i pozitivna sportska energija nadvisit će sve negativno!
    Sretno!

Predsjednica
    Društva sportaša veterana i rekreativaca
    Klaudija Bubalo, prof.