DSVR U EMISIJI DOBRO JUTRO, HRVATSKA

• DSVR U EMISIJI DOBRO JUTRO, HRVATSKA
    27. lipanj 2019

Poštovani članovi DSVR-a, kolegice i kolege,
    obavještavamo Vas kako će sutra, 28.06.2019. u 09.00 sati na HRT-u u emisiji „Dobro jutro, Hrvatska“ gostovati članovi DSVR-a Klaudija Bubalo, mag. cin. – predsjednica DSVR-a, Sulejman Tabaković, dipl. iur. – član Upravnog odbora DSVR-a i potpredsjednik Stalnog radnog tijela „Lice i naličje vrhunskog sporta“ i Tomislav Paškvalin, dipl. iur. - član Savjeta DSVR i član Stalnog radnog tijela „Lice i naličje vrhunskog sporta“.
    Tema emisije je predstavljanje aktivnosti DSVR-a s naglaskom na tematiku „Lice i naličje sporta“ s kojom se bavi Stalno radno tijelo DSVR-a imenovano od Upravnog odbora DSVR-a.
    Za napomenuti je kako se u rad Stalnog radnog tijela kontinuirano uključuju eminentna imena iz segmenta zdravstva, kineziologije, novinarstva, prava, a sve kako bi se do sada već realizirana tematika kroz DSVR podigla na višu razinu.

Stručna tajnica DSVR-a
    Eleonora Kovač, mag. cin.