LICE I NALIČJE VRHUNSKOG SPORTA

• LICE I NALIČJE VRHUNSKOG SPORTA
    21. svibanj 2019

Poštovani članovi, kolegice i kolege, dragi sportaši,
    obavještavamo Vas kako na linku možete pogledati emisiju na temu „Lice i naličje vrhunskog sport“, sudionici emisije su članovi DSVR-a (gđa. Aleksandra Szekely, dr. med. sportske medicine, Slobodan Kraljević, dipl. oec., bivši vrhunski sportaš, Tomislav Paškvalin, dipl. iur., bivši vrhunski sportaš, dvostruki olimpijski pobjednik) i gost DSVR-a g. Slobodan Kuvalja, dr. med.
    O predmetnoj temi govorilo se i na Okruglom stolu koji je održan u DSVR-u, 08. svibnja 2019. godine, a predstavnici Z1 TV koji su prisustvovali Okruglom stolu izrazili su želju da se ista tema obradi kroz TV emisiju te da predstavnici DSVR-a iznesu svoja mišljenja i prijedloge na dobrobit djece koja se uključuju u sport i sportaša koji su već aktivno uključeni u sustav sporta i natjecanja, a sve na dobrobit šire društvene zajednice (roditelja, djece, trenera, stručnog kadra iz sustava sporta i dr.).

S poštovanjem,

Stručna tajnica DSVR-a
    Eleonora Kovač, mag. cin.
    Mob: +385 99 251 8894
    A: Vojnovićeva 42/II, 10000 Zagreb, Hrvatska