POZIVNICA - 15. PO REDU TURNIR „KUGLOM PROTIV PUŠENJA“

• POZIVNICA - 15. PO REDU TURNIR „KUGLOM PROTIV PUŠENJA“
    09. travanj 2019

Poštovani članovi pozivamo Vas na tradicionalni 15. po redu TURNIR „KUGLOM PROTIV PUŠENJA“ koji će se održati pod pokroviteljstvom Gradonačelnika Grada Zagreba g. Milana Bandića u organizaciji Zagrebačkog kuglačkog saveza i Kuglačkog kluba Medveščak 1958.
    Svečana sportsko-zabavna priredba održat će se u nedjelju, 14. travnja 2019. u 18.00 sati u Kuglani Zagreb, Kranjčevićeva 2.
    Cilj ove plemenite akcije je staviti naglasak na bitnost bavljenja sportom – sportskim aktivnostima od najmlađe dobi te kontinuirana briga o zdravstvenom statusu svakog pojedinca pod geslom „Sportom protiv ovisnosti“.
    Već tradicionalno svojim prisustvom vrhunski sportaši iz raznih sportova podržat će i uveličati ovu akciju na čemu im veliko hvala.