• ČESTITKE NAŠEM ČLANU ROBERTU GRDOVIĆU NA POSLOVNOM ANGAŽMANU KAO TRENER NACIONALNE VRSTE TURKMENISTANA U FUTSALU
    21. ožujak 2019

Čestitke našem članu, bivšem reprezentativcu iz futsala, najboljem igraču i kapetanu Hrvatske reprezentacije na poslovnom trenerskom uspjehu kao budućem treneru nacionalne vrste Turkmenistana u futsalu.
    Izuzetan sportski djelatnik, trener i bivši vrhunski sportaš svoje veliko znanje, iskustvo i ljubav prema futsalu prenijet će na igrače reprezentacije Turkmenistana.
    Želimo mu puno uspjeha u radu i ostvarenju odličnih rezultata na međunarodnoj razini!

Congratulations and good luck to Robert Grdović, new head coach of the futsal national team of Turkmenistan!