• ČESTITKA HRVATSKOJ NOGOMETNOJ REPREZENTACIJI NA ULASKU U ČETVRTFINALE SP, RUSIJA 2018.
    02. srpanj 2018

Društvo sportaša veterana i rekreativaca upućuje čestitke Hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji na prolasku skupine, osvojenih maksimalnih 9 bodova te pobjedi nad Danskom i ulaskom u četvrtfinale turnira.

Također, čestitamo i cijelom stručnom stožeru koji je doprinio da momci budu na visokoj razini motiviranosti, ali igračke sposobnosti u trenucima kada je najpotrebnije.

Članovi DSVR-a prate i bodre Vatrene u prostorijama DSVR-a, Vojnovićeva 42/2, Zagreb.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane članove na dolazak u DSVR i bodrenje Vatrenih, ali i gledanje ostalih utakmica na Turniru prema zainteresiranosti!

Sretno Vatreni!