POZIV NA 14. TURNIR "KUGLOM PROTIV PUŠENJA"

• POZIV NA 14. TURNIR
    18. travanj 2018

Pod pokroviteljstvom Gradonačelnika Grada Zagreba g. Milana Bandića i u organizaciji Kuglačkog kluba Medveščak i Društva sportaša veterana i rekreativaca pozivamo sve članove, sportaše i sportske djelatnike kao i sve zainteresirane da svojom nazočnošću podrže i uveličaju 14. po redu TURNIR „KUGLOM PROTIV PUŠENJA“ koji će se održati u petak, 20. travnja 2018. u 19.00 sati u Kuglani Zagreb, Kranjčevićeva 2.

Cilj ove plemenite akcije koja je svečanog, edukativnog, sportsko – zabavnog karaktera je staviti naglasak na prevenciju zdravlja, kao i naglasiti bitnost bavljenja sportom – sportskim aktivnostima od najmlađe dobi kako bi se svaki pojedinac izgradio u zdravu i kvalitetnu osobu s geslom „Sportom protiv ovisnosti“.
    Već tradicionalno, svojim prisustvom vrhunski sportaši iz raznih sportova podržati će i uveličati ovu akciju na čemu im veliko HVALA!

DSVR-a