VELIKI DAN HRVATSKOG SPORTA, 20.12.2017.

• VELIKI DAN HRVATSKOG SPORTA, 20.12.2017.
    20. prosinac 2017

Hrvatski olimpijski odbor (HOO) će danas, 20. prosinca 2017. proglasiti najbolje sportašice i sportaše 2017. godine po kategorijama, tom prigodom dodijelit će se i Nagrada za fair play HOO-a.
    Ovu tradicionalnu svečanost pod nazivom Veliki dan hrvatskog sporta, obilježit će i uveličati veliki broj eminentnih članova DSVR-a svojim prisustvom.

Također, ovom prilikom čestitamo našem članu g. Dragutinu Šurbeku na dobivenoj Nagradi HOO-a „Matija Ljubek“ za 2017. godinu, koju je ostvario zbog postignutih rezultata koji su obilježili povijest stolnog tenisa ne samo na nacionalnoj, već i na međunarodnoj razini.

Najboljim sportašicama i sportašima te svima koji su predloženi po kategorijama za dodjelu nagrada, večeras želimo puno uspjeha i sreće.

Neka najbolji budu i proglašeni!