HUMANITARNA AKCIJA

• HUMANITARNA AKCIJA
    29. studeni 2016

Dragi članovi DSVR-a,
    pozivamo vas u ime Lions kluba Zrinjevac i Distrikta 126 Hrvatska na humanitarnu akciju pod nazivom “LAMPIONI SRETNIH ŽELJA”.
    Humanitarna akcija se organizira povodom 100 obljetnice djelovanja Lionsa u svijetu, a pod pokroviteljstvom je gradonačelnika  Grada Zagreba, gospodina Milana Bandića.
    Humanitarnom akcijom se prikupljaju sredstva za slijepe i slabovidne osobe.
    Program će se odvijati u Ulici Hrvatske bratske Zajednice, na zagrebačkim fontanama, u subotu, 03. prosinca 2016. godine s početkom u 18.00 sati.

• Himne Republike Hrvatske i Lionsa Hrvatske
    • Pozdravni govor gradonačelnika Milana Bandića i guvernera D - 126 Gorana Šarića
    • Bojanje fontana bojama Lionsa
    • Hologram Lionsa
    • Puštanje balona s porukama svih dosadašnjih guvernera LIONSA  D – 126 i  svjetlećih lampiona -
    “LAMPIONI SRETNIH ŽELJA”.
    • Moderator - Sonja Šarunić

Doniranje za balone min. 20,00 kn
    Doniranje za lampione min. 30,00 kn

Donacijom u vrijednosti jednog balona ili lampiona omogućit ćete pokretanje proizvodnje sapuna u prvom  pogonu za slijepe osobe u Zagrebu.

"DSVR"