Međunarodna znanstvena konferencija "Uloga sporta u društvu: Žene, sport i društvene promjene"

• Međunarodna znanstvena konferencija
    15. prosinac 2023

Na Kinezioliškom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 15. i 16. prosinca o. g. održava se međunarodna znanstvena konferencija "Uloga sporta u društvu: Žene, sport i društvene promjene" u organizaciji Instituta društvenih znanosti Ivo Pilar i Kineziološkog fakulteta u Zagrebu.
    Uvodno predavanje na konferenciji održala je doc. dr. sc. Dunja Antunović, sociologinja sporta s Fakulteta kineziologije Sveučilišta u Minnesoti, na temu: Gender Representations in Sports Media: Problems and Opportunities for Change.
    Predsjednica DSVR Marija Anzulović i dopredsjednica Klaudija Bubalo prisustvovale su prvom danu konferencije, a svoja stručna znanja i iskustva podijelile su sa sudionicima konferencije.