• MARIJA ANZULOVIĆ, OLIMPIJKA, ČLANICA UPRAVNOG ODBORA DSVR KROZ RAD svoje znanje i iskustvo prenosi na mlađe dobne kategorije
    24. listopad 2023

Ponosni smo na rad članice Upravnog odbora DSVR i predsjednice Zaklade DSVR Marije Anzulović svoje znanje i iskustvo prenosi na mlađe dobne kategorije, perspektivne odbojkašice. Trenerica je ženskih selekcija Grada Zagreba i radi s najperspektivnijim djevojčicama u mlađim kategorijama, a koje su baza za stvaranje vrhunskih odbojkašica.
    I dalje kroz svoj predani rad i veliki angažman prenosi ljubav prema sportu - odbojci djevojčicama u svim odbojkaškim klubovima Grada Zagreba.