• UVAŽENI ČLAN DSVR ZDRAVKO PEKEČ I DALJE SVOJIM AKTIVNOSTIMA PROMOVIRA HRVANJE OD MLAĐE DOBNIH KATEGORIJA DO SENIORA I VETERANA
    04. lipanj 2023

Uvaženi član DSVR g. Zdravko Pekeč aktivno sudjeluje na sportskim natjecanjima, treninzima, kampovima, seminarima za trenere te i dalje svoje znanje iz hrvanja prenosi od najmlađe dobnih kategorija do seniora. Isto tako veliki je promotor veteranskog hrvanja! Za napomenuti je kako se od 24. svibnja do 7. lipnja 2023. u Poreču održava World Wrestling Festival na kojem aktivno sudjeluje i g. Zdravko Pekeč. World Wrestling Festival je novi event, prvi ovakve vrste u povijesti hrvanja. Sudionici dolaze iz tridesetak zemalja, koji će više od dva tjedna boraviti, trenirati i natjecati se u Poreču. Sportski multi event sastoji od nekoliko glavnih aktivnosti: međunarodnih kampova, turnira, natjecanja Trofej Jadrana, seminara za trenere, suce i žene Svjetske hrvačke federacije, Erasmus + Wrestling akademije, međunarodnog kampa u grčko - rimskom stilu (U15, U17, U20).
    Čestitke na velikom trudu i na svim aktivnostima u kojima sudjeluje g. Zdravko Pekeč, a koje doprinose promociji hrvanja u nas i svijetu te želimo puno uspjeha svim sudionicima World Wrestling Festivala.