POZIV - UTRKA MAKSIMIRSKI MINUS ZWEI CENER, 02.04.2022., PARK MAKSIMIR, 11.00

• POZIV - UTRKA MAKSIMIRSKI MINUS ZWEI CENER, 02.04.2022., PARK MAKSIMIR, 11.00
    28. ožujak 2022

Pozivamo vas na utrku MAKSIMIRSKI MINUS ZWEI CENER u organizaciji AK MAKSIMIR koja će se održati u subotu, 02. travnja 2022. s početkom u 11.00 sati, Park Maksimir – Mogila. Predviđeno vrijeme trajanja je od 11.00 do 13.00 sati.
    Članovi DSVR-a podržat će sportsko događanje u suradnji sa suorganizatorom NZJZ Dr. A. Štampar, a u sklopu sportske manifestacije moći će promovirati aktivnosti i rad Društva sportaša veterana i rekreativaca te će sudjelovati u dodjelama nagrada najboljim trkačicama i trkačima po kategorijama.
    Napomena:
    Tema ovogodišnje utrke je podizanje svijesti o oboljelima od plućne hipertenzije, a glavni partner utrke je udruga oboljelih od plućne hipertenzije Plava krila. Na nekoliko štandova, prije i poslije utrke, GRAĐANI ĆE MOĆI:
    • IZMJERITI ŠEĆER, TLAK TE DOBITI STRUČNE SAVJETE OD LIJEČNIKA UZ POMOĆ SUORGANIZATORA NZJZ DR. A. ŠTAMPAR, a
    • VELEUČILIŠTE VELIKA GORICA SE UKLJUČUJE U AKCIJU S BESPLATNIM PREGLEDOM VIDA ZA GRAĐANE.

Veselimo se vašem dolasku!