SRETAN ROĐENDAN ČLANU DSVR-A GOSPODINU TOMISLAVU PAŠKVALINU (29.08.1961.)

• SRETAN ROĐENDAN ČLANU DSVR-A GOSPODINU TOMISLAVU PAŠKVALINU (29.08.1961.)
    29. kolovoz 2021

Društvo sportaša veterana i rekreativaca upućuje iskrene čestitke za rođendan dugogodišnjem članu, g. TOMISLAVU PAŠKVALINU!

Tomislav Paškvalin bivši je vrhunski sportaš iz vaterpola, dvostruki olimpijski pobjednik, a član je DSVR-a od 2013. godine. Za napomenuti je kako je istaknuti član Savjeta DSVR te predsjednik Stalnog radnog tijela Lice i naličje vrhunskog sporta koje se zalaže za bolju i kvalitetniju zdravstvenu zaštitu sportaša.
    Osim navedenog, aktivno sudjeluje u svim programima i projektima DSVR-a na gradskoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini u sklopu EU projektu Active in Sport Again, a svojim znanjem i angažmanom kontinuirano i nesebično doprinosi u razvoju i radu DSVR-a.

Životopis možete pogledati na linku.