ODRŽANA REDOVNA IZBORNA SKUPŠTINA DSVR, 14.10.2019.

• ODRŽANA REDOVNA IZBORNA SKUPŠTINA DSVR, 14.10.2019.
    14. listopad 2019

U ponedjeljak, 14. listopada 2019. održana je redovna izborna Skupština DSVR-a. Izabrana je nova-stara predsjednica DSVR-a gđa. Klaudija Bubalo. Predsjednica je predložila sukladno Statutu DSVR-a, a Skupština usvojila Upravni odbor DSVR-a - eminentna imena, bivše vrhunske sportašice i sportaše  te istaknute sportske djelatnike: gđa. Marija Anzulović, gđa. Erna Hawelka, g. Boško Lozica, g. Neven Šavora, g. Ivan Mijatović, g. Sulejman Tabaković, g. Alojzije Janković i g. Željko Grabušić.
    Predloženi i usvojeni Nadzorni odbor je sljedeći: g. Rade Krnjeta, g. Branko Peašinović i g. Ante Čutura te predloženi i usvojeni Sud časti je sljedeći: gđa. Aleksandra Lipić, g. Ivan Brleković, g. Ante Nobilo, g. Željko Mavrović i g. Vlado Lisjak. Čestitamo svim članovima koji su izabrani u tijela Udruge - Društvo sportaša veterana i rekreativaca.
    Najavljeni su projekti koji će se organizirati i realizirati tijekom 2019. do 2023. godine, osobito Erasmus + projekt "Active in sport again" i "Lice i naličje vrhunskog sporta". Zahvaljujemo se svim skupštinarima na dolasku i aktivnom sudjelovanju.