• ODRŽAN SASTANAK IZMEĐU PREDSTAVNICE KONZULTANTSKE KUĆE ARGAN MM I PREDSTAVNIKA DSVR-A RADI POTENCIJALNE PROVEDBE EU PROJEKTA DSVR
    19. veljača 2019

U utorak, 19. veljače održan je sastanak između predstavnice konzultantske kuće ARGAN MM gđe. Melanije Mežnarić i predstavnika DSVR-a (gđa. Klaudija Bubalo, gđa. Marija Anzulović, g. Alojzije Janković, g. Rade Krnjeta i gđa. Eleonora Kovač) radi kvalitetne pripreme EU projekta DSVR-a (predaja natječaja 2019. - početak realizacije projekta 2020.). EU projekt u kojem će DSVR biti nositelj odnosi se na temu "Mobilnost stručnog kadra u sustavu sporta s intencijom na mobilnost i edukaciju stručnog kadra u RH iz ruralnijih područja". Kroz Međunarodnu konferenciju, kvalitetnu suradnju i razmjenu iskustva s partnerima projekta, navedenom tematikom pokušat će se na najvišem nivou opravdati svi ciljevi EU projekta.
    Članovi DSVR svojim znanjima i iskustvom doprinijet će u potencijalnoj realizaciji svega navedenog kroz EU projekt. Nadamo se prolasku na EU natječaju kako bi DSVR - udruga čiji su članovi eminentna sportska imena svjetskih razina doprinijeli na najbolji mogući način, a sve kao njihov veliki doprinos nakon vrhunske sportske karijere.