• JOŠ JEDNA NAGRADA ZA NAŠEG ČLANA GOSPODINA VJEKOSLAVA ŠAFRANIĆA - NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO DOBIVENA OD HRVATSKOG KICKBOXING SAVEZA
    17. veljača 2019

Naš član, gospodin Vjekoslav Šafranić bogatiji je za još jednu nagradu - Nagrada za životno djelo dobivena od Hrvatskog kickboxing saveza.
    Hrvatski kickboxing savez je osnovan 16. svibnja 1992. godine, a prvi predsjednik HKBS-a do 1995. bio je gospodin Vjekoslav Šafranić.
    Osim što je bio predsjednik HKBS-a, g. Šafranić je u kickboxingu ostvarivao vrhunske rezultate, a jedan od najvećih rezultata je iz 1982. godine kada je u HONG KONGU postao - SVJETSKI PRVAK.
    Ponosni smo na sportske rezultate i sportska postignuća gospodina Vjekoslava Šafranića, ali i na kontinuitet, angažman i doprinos dan danas za sportsku društvenu zajednicu.