• ŠTO NAS SPORT UČI O ŽIVOTU - STRUKA, BIVŠI VRHUNSKI SPORTAŠI, ČLANOVI DSVR-A SVOJA MIŠLJENJA I STAVOVE IZNIJELI SU ŠIROJ DRUŠTVENOJ ZAJEDNICI
    12. ožujak 2018

Hrvatske sportske legende, članovi DSVR-a, Klaudija Bubalo, Erna Hawelka Rađenović, Zlatko Šimenc, Marija Anzulović, Vjekoslav Šafranić, Tomislav Paškvalin i Pero Kuterovac u nedjelju, 11.03.2018. godine na Sajmu „Dani ljepote i Fitnessa“ u sklopu Panela tematike: „Što nas sport uči o životu“, „Bitnost bavljenja sportom od najmlađe dobi“, „Vrhunski sport nekad i danas“, iznijeli su svoja mišljenja, stavove i stručna znanja vezano za predmetne teme panela.

Hvala im na opservacijama vezano za sustav sporta na gradskoj ali i nacionalnoj razini, publika ih je slušala „ne trepnuvši“ jer toliko znanja, sportskog iskustva koja se odnose ne samo na sportske rezultate već i na administrativni segment ustroja sporta i pozitivne energije na jednom mjestu mogu samo iznijeti ljudi s ogromnim iskustvom i znanjem.

Udruga Društvo sportaša veterana i rekreativaca promovira i prenosi poruke vezane za uvijek aktualne teme u sportu, nudi rješenja i apelira na uključivanje struke u strukture koje odlučuju i koje su vodilje za bolje sutra u sustavu sporta, odnosno društvene zajednice općenito.