• Suradnja DSVR-a i HŠM-a - Tomislav Paškvalin donirao odijelo koje je nosio na otvorenju Univerzijade 87. Hrvatskom športskom muzeju
    14. ožujak 2024

Drage članice i članovi, obavještavamo vas kako na linku https://sportski-muzej.hr/events/i-danas-stane-u-odijelo-koje-je-jedini-put-nosio-na-otvorenju-univerzijade-87-u-zagrebu/ možete pročitati vijest o donaciji odijela koje je nosio na otvorenju Univerzijade 87 g. Tomislav Paškvalin (dopredsjednik DSVR-a) Hrvatskom športskom muzeju, a što je rezultat poslovne suradnje DSVR-a i HŠM-a koja je pokrenuta u veljači 2024. godine.
    Pozivamo još jednom sve drage članice i članove, bivše vrhunske sportašice i sportaše da doniraju svoju sportsku građu koja će naći svoj novi sportski dom u obitelji mnogih sportova, a kako bi istu donirali potrebno je obratiti se na mail: info@sportski-muzej.hr.