ZA DOBRA STARA SPORTSKA VREMENA

• ZA DOBRA STARA SPORTSKA VREMENA
    13. prosinac 2023

Druženje sportskih legendi "Za dobra stara sportska vremena" organiziralo je DSVR za članice, članove, kolegice, kolege i drage prijatelje u Saloonu. Kultnom zagrebačkom mjestu gdje su ispričane mnoge sportske priče uspješnih sportašica i sportaša koji su obilježili sport bivše države i Republike Hrvatske, a na ponos cijele sportske društvene zajednice. Događaj su uveličale legende hrvatskog sporta (članice i članovi) s osvojenih više od 300 olimpijskih, svjetskih i europskih medalja iz 30-ak sportova te im veliko hvala na dolasku i doprinosu u radu DSVR. Predsjednica DSVR Marija Anzulović pozdravila je sve prisutne drage prijatelje, zahvalila im se na dolasku te što su prepoznali značaj ovog lijepog, sportskog, skromnog eventa u krugu obitelji bivših vrhunskih sportašica i sportaša. Svima je zaželjela sretan Božić te prije svega zdravu, sretnu, mirnu i sportski uspješnu 2024. godinu, a fotografija govori više od riječi. Hvala Saloonu.