PREDSTAVNICI DSVR-A NA SUSRETU S PREDSJEDNIKOM GRADSKE SKUPŠTINE GRADA ZAGREBA

• PREDSTAVNICI DSVR-A NA SUSRETU S PREDSJEDNIKOM GRADSKE SKUPŠTINE GRADA ZAGREBA
    22. ožujak 2023

Zahvaljujemo predsjedniku Gradske skupštine Grada Zagreba gospodinu Jošku Klisoviću na odvojenom vremenu i susretu na kojem su predstavnici Društva sportaša veterana i rekreativaca (DSVR) predstavili svoj rad, aktivnosti, programe i projekte od značaja za Grad Zagreb i Republiku Hrvatsku. Klaudija Bubalo, predsjednica Društva sportaša veterana i rekreativaca, Tomislav Paškvalin, član Savjeta DSVR-a i Eleonora Kovač, stručna tajnica DSVR-a naglasili su kako svi članovi, bivši vrhunski sportaši, kontinuirano rade na transferu znanja, iskustva i stručnosti mlađim naraštajima koji tek trebaju osvajati priznanja i medalje te stjecati stručna iskustva s naglaskom kako i danas bivši vrhunski sportaši, članovi DSVR-a osvajaju medalje na veteranskim SP i EP. Također, naglasak je stavljen na sljedeće DSVR projekte: Žene u sportu, involviranje bivših vrhunskih sportaša u sportsku društvenu zajednicu kroz ciljeve EU Project Active in Sport Again kao i projekt Lice i naličje vrhunskog sporta, a putem kojeg je DSVR imenovano u Radnu skupinu za izradu Nacrta prijedloga Pravilnika o zdravstvenim pregledima sportaša.
    Ostvarena je kvalitetna i pozitivna suradnja na dobrobit sportske društvene zajednice.