• ČESTITKE G. BRANKU PEAŠINOVIĆU NA OSVOJENOJ SREBRNOJ MEDALJI NA 4. SVJETSKOM VETERANSKOM PRVENSTVU U DVORANSKOJ ODBOJCI
    13. listopad 2022

Uvaženi član Nadzornog odbora DSVR g. Branko Peašinović osvojio je srebrnu medalju na 4. SVJETSKOM VETERANSKOM PRVENSTVU U DVORANSKOJ ODBOJCI. 4. Svjetsko veteransko prvenstvo u dvoranskoj odbojci održalo se od 3. do 9. listopada ove godine u gradu Alcudia na Majorci. Hrvatska je po prvi put na ovom natjecanju imala svoje predstavnike, članove AOK Mladost veterani 1977 i to u dvije dobne kategorije, 48+ i 56+. Članovi ekipe 56+ odličnim igrama došli su do finala prvenstva gdje ih je čekala ekipa Italije koja je ipak bila za nijansu spretnija i uzela zlato pobjedom od 2:1 u setovima. Za našu ekipu igrali su: Grgić Ivan, Jazvić Marko, Kovačević Jozo, Krvavica Ivica, Laknar Igor, Martinović Stjepan, Peašinović Branko, Peranović Berislav, Rajčević Zoran, Rilović Petar i Turković Vlado.
    Upućujemo iskrene čestitke g. Branku Peašinoviću na sjajnom rezultatu koji je ostvario na 4. SVP u dvoranskoj odbojci.