• ČESTITKA MATEI PARLOV KOŠTRO NA POVIJESNOM REZULTATU ZA HRVATSKU ATLETIKU NA EP I OSVOJENOJ SREBRNOJ MEDALJI
    15. kolovoz 2022

Upravni odbor DSVR-a i ostali članovi Društva upućuju iskrene čestitke maratonki Matei Parlov Koštro na sjajnom povijesnom rezultatu za hrvatsku atletiku i osvojenoj srebrnoj medalji u maratonu na Europskom prvenstvu u Munchenu.
    Iskrene čestitke upućujemo i treneru Slavku Petroviću te svima koji su dali veliki doprinos u ostvarenju sna Matee Parlov Koštro.

Ovom prilikom doček Matee uveličao je eminentan član DSVR-a i predsjednik Sportskog saveza Grada Zagreba g. Vjekoslav Šafranić koji je uputio riječi pohvale i zahvale za hrvatski sport i hrvatsku atletiku.