• ČESTITKA ČLANICI DSVR BRANKI BATINIĆ NA OSVOJENOJ BRONČANOJ MEDALJI NA EUROPSKOM VETERANSKOM PRVENSTU U RIMINIJU
    10. srpanj 2022

Uvažena članica DSVR gđa. Branka Batinić osvojila je brončanu medalju na Europskom veteranskom prvenstvu u stolnom tenisu u parovima u Riminiju. Na Europskom prvenstvu nastupilo je preko 3000 igrača i igračica. Branka Batinić je jedna od najboljih stolnotenisačica Hrvatske svih vremena. Ovo joj je bilo peto Europsko prvenstvo, a na prethodna četiri sva četiri puta je bila zlatna pojedinačno.
    Čestitke našoj Branki na odličnom rezultatu i osvojenoj brončanoj medalji. Ponosni na njezine rezultate kako u vrijeme sportske karijere tako i sada, kada svojim primjerom pokazuje kako je njezina involviranost u veteranski sport još uvijek prisutna na vrlo visokim razinama. Hvala joj na promociji Hrvatske i Društva sportaša veterana i rekreativaca. Pokazuje primjer dobre prakse čiji je cilj bio i u sklopu EU projekta DSVR "Active in Sport Again".
    Bravo Branka Batinić!

Više možete pogledati na linku.