TUŽNA VIJEST - PRERANO NAS JE NAPUSTIO NAŠ UVAŽENI ČLAN GOSPODIN VINKO DOBRIĆ

• TUŽNA VIJEST - PRERANO NAS JE NAPUSTIO NAŠ UVAŽENI ČLAN GOSPODIN VINKO DOBRIĆ
    10. veljača 2022

Poštovani članovi,
    obavještavamo vas kako nas je prerano napustio naš dugogodišnji član, uvaženi g. Vinko Dobrić.
    Gospodin Vinko Dobrić bio je dugogodišnji stručni djelatnik u sustavu sporta Grada Zagreba, a dugi niz godina obnašao je dužnost stručnog tajnika Zagrebačkog odbojkaškog saveza. Također, obnašao je i druge vodeće funkcije u udrugama i institucijama u kojima se zalagao za razvoj i promicanje sporta i struke. Kao trener i izbornik vodio je žensku seniorsku reprezentaciju bivše države, ženske seniorske ekipe HAOK Mladost te OK Viadukt. Bio je izbornik muške seniorske reprezentacije Hrvatske te trener MOK Zagreb. Postizao je iznimne i vrhunske sportske rezultate u povijesti ODBOJKE na gradskoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini na čemu mu veliko hvala.
    Iznimno smo ponosni na njegovu sportsku povijest i sportska postignuća kao vrhunskog sportaša – reprezentativca, vrhunskog trenera i predanog stručnog djelatnika na upravljačkim funkcijama u sustavu sporta te kao osobe koja se zalagala za razvoj struke u svim segmentima.
    Puno i prerano nas je napustio naš Vinko.
    Iskrenu sućut izražavamo obitelji g. Vinka Dobrića.
    Počivao u miru.

Foto: Izvor Jutarnji list - Damir Krajač (Cropix)