ODRŽANA JE IZBORNA SKUPŠTINA SSGZ-a - 15.10.2021.

• ODRŽANA JE IZBORNA SKUPŠTINA SSGZ-a - 15.10.2021.
    15. listopad 2021

Održana je izborna Skupština SSGZ-a - 15. listopada 2021.
    ✅ Čestitamo novom predsjedniku SSGZ-a g. Vjekoslavu Šafraniću koji će svoju funkciju obnašati u mandatnom razdoblju 2021.-2025.
    Novom predsjedniku želimo puno sreće, uspjeha te dobrih odluka koje će biti na dobrobit i u svrhu razvoja svih zagrebačkih klubova, sportašica i sportaša, odnosno sustava sporta Grada Zagreba u svim segmentima.
    ✅ S ponosom možemo reći kako je predsjednica DSVR-a gđa. Klaudija Bubalo postala članicom Upravnog odbora SSGZ-a. Sigurni smo kako će gđa. Klaudija Bubalo svojim znanjem i velikim sportskim iskustvom kao bivša vrhunska sportašica i žena na rukovodećim funkcijama doprinijeti u radu Upravnog odbora SSGZ-a.
    ✅ Ovom prilikom zahvaljujemo se bivšem predsjedniku SSGZ-a i članu DSVR-a g. Nikoli Dragašu na dosadašnjem dugogodišnjem radu i promicanju sporta Grada Zagreba.

Više možete pogledati na linku SSGZ-a.