• ČESTITKE GIMNASTIČARIMA I GIMNASTIČARKAMA NA OSTVARENIM REZULTATIMA NA SVJETSKOM KUPU U VARNI
    31. svibanj 2021

Upravni odbor te članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca upućuju čestitke Tinu Srbiću i Aurelu Benoviću na osvojenim zlatnim odličjima na Svjetskom kupu u Varni kao i Ani Đerek na sjajnom ostvarenom rezultatu.
    Izuzetno smo ponosni na odličan rezultat Tina Srbića koji je ostvario na Svjetskom kupu u Varni tim više što mu je to 20. uzastopno finale na turnirima SK-a, ukupno 21. u karijeri i s osvojenih čak 15. medalja.
    Svim gimnastičarkama i gimnastičarima želimo još puno uspjeha na nacionalnoj i međunarodnoj sportskoj sceni.
    Više možete pogledati na linku.