Tjedan u znaku rekreacije i projekta Active in Sport Again!

• Tjedan u znaku rekreacije i projekta Active in Sport Again!
    31. kolovoz 2020

U sklopu projekta Europske unije Active in Sport Again!, članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca uključeni su u rekreacijske programe Aktivno ljeto na otvorenome koje do 15. rujna organizira suradnik projekta, Zagrebački savez sportske rekreacije Sport za sve.

Ovog tjedna su u sklopu projekta Active in Sport Again! planirane i druge aktivnosti u suradnji sa suradnicima na projektu.

Srijeda, 2.9. od 19.30 do 20.30, RŠC Jarun (Malo jezero)

Vježbanje na otvorenom za bivše vrhunske sportaše u organizaciji Zagrebačkog saveza sportske rekreacije Sport za sve, suradnika na projektu Active in Sport Again!. Program provodi stručna osoba – kineziolog.

Četvrtak, 3.9. od 9 do 10 sati, SRC Bundek

Četvrtak, 3.9. od 16 do 18 sati, dvorana 3 Doma sportova

Primjer dobre prakse u sklopu projekta Active in Sport Again! – trening prve momčadi i mlađih dobnih kategorija RK Lokomotiva Zagreb, suradnika na projektu. Bivši vrhunski sportaši uključeni su u rad kluba kao treneri, a direktorica je predsjednica Društva sportaša veterana i rekreativaca, Klaudija Bubalo.

Petak, 4.9. od 16 do 18 sati, DSVR, Vojnovićeva 42
    Stručni sastanak Stalnog radnog tijela Lice i naličje vrhunskog sporta i edukativna radionica na temu Zdravstvena zaštita sportaša. Radionica se provodi u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, suradnikom na projektu Active in Sport Again!.