• 17. PO REDU SASTANAK SRT-A S PREDSTAVNICOM WORLD BANK GROUP I PREDSTAVNIKOM TVRTKE SHIMADZU
    16. listopad 2019

Održan je 17. po redu radni sastanak SRT-a "Lice i naličje vrhunskog sporta" s eminentnim gostima, predstavnicom World bank group gđom. Stephanie E. Trpkov i predstavnikom tvrtke Shimadzu g. Ivanom Slade na temu  Lice i naličje vrhunskog sporta. Zahvaljujemo se na dolasku, idejama i prijedlozima glede pokrenutih ciljeva SRT-a i kako ih na što kvalitetniji način i realizirati s obzirom na veliko znanje gostiju na navedenu temu, a koja bi se mogla implementirati kroz kvalitetne natječaje od važnosti za društvenu zajednicu. Također, hvala što su prepoznali ciljeve SRT-a za što se zalažu članovi radnog tijela SRT.
    Ispred SRT-a-DSVR prisustvovali su: gđa. Aleksandra Szekely, g. Slobodan Kraljević, g. Sulejman Tabaković, g. Tomislav Paškvalin, g. Slobodan Kuvalja, g. Alojzije Jankovic i gđa. Eleonora Kovač.