• ČESTITKA BARBARI MATIĆ NA OSVOJENOJ ZLATNOJ MEDALJI U JUDU U KATEGORIJI -70kg NA OI U PARIZU
    31. srpanj 2024

Članice i članovi Upravnog odbora DSVR te sve članice i članovi DSVR-a upućuju iskrene čestitke vrhunskoj sportašici, olimpijki Barbari Matić na osvojenoj zlatnoj medalji u judu u kategoriji -70kg na Olimpijskim igrama u Parizu kao i treneru i cijelom stručnom stožeru. Barbara Matić dokazala je svoj vrhunski sportski kontinuitet i pokazala kako je i na ovom prestižnom turniru bila nedostižna svojim suparnicama. Hvala Barbari Matić na lijepim sportskim trenutcima, osjećaju ponosa i slave koji dijelimo s njom. Hvala joj na povijesnom rezultatu za hrvatski judo sport. Također, ovom prilikom čestitamo na velikoj borbenosti Katarine Krišto te joj želimo puno uspjeha u daljnjoj sportskoj karijeri.