ODRŽANA JE 1. SJEDNICA SKUPŠTINE DSVR - 8. SVIBNJA 2024.

• ODRŽANA JE 1. SJEDNICA SKUPŠTINE DSVR - 8. SVIBNJA 2024.
    08. svibanj 2024

Održana je sjednica Skupštine DSVR. Predsjednica DSVR gđa. Marija Anzulović pozdravila je sve prisutne te uz radno predsjedništvo - dopredsjednika g. Tomislava Paškvalina i člana UO g. Marcela Vučetića dala na usvajanje točke dnevnog reda. Usvojene su izmjene i dopune Statuta, dopune članova UO DSVR (gđa. Cvita Gregov, g. Davor Plavec, g. Andro Knego i g. Predrag Oluić), donesen je Poslovnik o radu Skupštine DSVR te su primljeni privremeni članovi u redovno članstvo.
    Pod točkom razno prezentiran je projekt Utrka "Sportaši za sportaše" od strane voditelja projekta g. Željka Grabušića i projekt Sportsko-edukativni kamp "Odaberi sport s vrhunskim sportašima" koji je prezentirala gđa. Eleonora Kovač.
    Po završetku sjednice Skupštine predsjednica gđa. Marija Anzulović pozvala je sve članice i članove na druženje.