ČESTITKE DANIRI BILIĆ NA IZBORU U FIBINU KUĆU SLAVNIH

• ČESTITKE DANIRI BILIĆ NA IZBORU U FIBINU KUĆU SLAVNIH
    30. travanj 2024

Čast nam je i zadovoljstvo obavijestiti vas kako je članica DSVR-a, članica Upravnog odbora Zaklade DSVR te najbolja hrvatska košarkašica svih vremena Danira Bilić izabrana u Fibinu Kuću slavnih.

Danira Bilić predsjednica je Nacionalnog vijeća za sport, ravnateljica Hrvatskog športskog muzeja te članica Fibine Komisije za žensku košarku na razini Europe.
    Dobitnica je trofeja Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO) "Žene i sport" za Europu te dobitnica najviše Državne nagrade za sport u Republici Hrvatskoj "Franjo Bučar".
    Ovom prilikom upućujemo joj iskrene čestitke na izboru u Fibinu kuću slavnih, kuću košarkaških legendi.
    Više možete pogledati na linku: Najbolja hrvatska košarkašica svih vremena Danira Bilić izabrana u Fibinu Kuću slavnih - Večernji.hr (vecernji.hr)

Društvo sportaša veterana i rekreativaca