• SRETAN ROĐENDAN ŽELIMO BIVŠOJ OLIMPIJKI UVAŽENOJ ČLANICI UPRAVNOG ODBORA ERNI HAWELKA RAĐENOVIĆ
    19. rujan 2022

Sretan rođendan želimo uvaženoj članici Upravnog odbora DSVR-a i Upravnog odbora Zaklade DSVR-a gospođi Erni Hawelka Rađenović. Bivšoj vrhunskoj sportašici i olimpijki iz gimnastike. Njezin život krase brojne nagrade u sportu koje je dobila kao vrhunska sportašica, trenerica i stručna djelatnica u sustavu sporta gradske i nacionalne razine. Svoje znanje i iskustvo prenosi i danas široj sportskoj zajednici na ponos sviju nas. Kontinuirano se zalaže za tematiku Žene u sportu i za što veću brigu j promociju bivših vrhunskih sportaša u društvu. Hvala joj na doprinosu u radu DSVR-a.

ŽIVOTOPIS možete pogledati na LINKU.

DSVR