ČLANOVI DSVR-A NA PANELU Uspješna karijera nakon sportske karijere – sustav podrške u zapošljavanju sportaša na regionalnoj i lokalnoj razini

• ČLANOVI DSVR-A NA PANELU  Uspješna karijera nakon sportske karijere – sustav podrške u zapošljavanju sportaša na regionalnoj i lokalnoj razini
    23. veljača 2023

Članovi DSVR-a (Klaudija Bubalo, Marija Anzulović, Branka Batinić, Vjekoslav Šafranić, Sven Ušić, Branko Peašinović, Stjepan Ferenčak, Eleonora Kovač) u velikom broju podržali su i sudjelovali na Panelu "Uspješna karijera nakon sportske karijere – sustav podrške u zapošljavanju sportaša na regionalnoj i lokalnoj razini" u organizaciji SSGZ-a i Karijernog centra za sportaše u HOO-u.

Čestitke voditelju Panela glavnom tajniku SSGZ-a Tomislavu Stojaku kao i svim uvaženim panelistima Romani Caput Jogunica - predsjednica HOO-ove Komisije za dual karijeru, Snježani Pejčić - Voditeljica Karijernog centra za sportaše u HOO-u, Maši Vidić - europska karataška prvakinja, Vesni Milanović Litre - bivša rukometna reprezentativka, Ivanu Kvesiću - svjetski prvak u karateu, Goranu Špremu - olimpijski i svjetski prvak u rukometu i Zlatanu Žmiraku - bivši atletski reprezentativac. Svoje sportsko i životno iskustvo vezano za sportsku karijeru, školovanje i život nakon sportske karijere podijelili su iskreno i vrlo emotivno s publikom.

Izuzetno bitna tema za sportaše koji su u procesu školovanja i usavršavanja, ali i bivše vrhunske sportaše koji su završili sa školovanjem i dobili zvanje pravnika, ekonomista, kineziologa, nutricionista itd., a svojim znanjem, iskustvom i stručnošću mogu doprinijeti u radu ne samo privatnog sektora (koji ih je prepoznao) već i u kućama u kojima su i potekli kao sportaši.