• ČESTITKE HRVATSKOJ VATERPOLSKOJ REPREZENTACIJI NA OSVOJENOJ ZLATNOJ MEDALJI NA EP U VATERPOLU 2022., SPLIT
    11. rujan 2022

Upravni odbor Društva sportaša veterana i rekreativaca te svi ostali članovi DSVR-a upućuju iskrene čestitke Hrvatskoj muškoj vaterpolskoj reprezentaciji na sjajnom rezultatu i osvojenoj zlatnoj medalji na Europskom prvenstvu u vaterpolu 2022. Sjajan rezultat, tim više jer je to peta medalja s europskih prvenstava i drugo zlato!
    Također, iskrene čestitke upućujemo izborniku Ivici Tucku, pomoćniku, treneru Zoranu Bajiću, kondicijskom treneru Peri Kuterovcu te svima koji su doprinijeli u stvaranju medalje zlatnog sjaja i velikog rezultata za hrvatski vaterpolo.